Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Rail Led Spot |
| Warranty | 12 months |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W/20W/30W/40W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Light Color | tricolor/warm/neutral/white |
| Applicable voltage | 220V/85-265V |
Instock
There are no reviews yet.