Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | Industrial |
| Model Number | LED Track Lamp |
| Warranty | 2 years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12/20/30W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | khelse |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Long Rod Track Light | Modern Long Rod Ceiling COB Spotlight |
| Telescopic Rod Pendant Spotlight | Long Tube Rotatable Track Lighting |
| Retractable Long Pole Rail Lamp | clothing store telescopic rod track light |
| Ceiling surface mounted chandelier | Ceiling Long Arm Rail Spotlight |
Instock
There are no reviews yet.