Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 10 × 6 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | NS021D |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 220V-240V, 110V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Nevsky |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.