Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Model Number | Smart Track lights |
| Warranty | 3 years |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | NICKEL |
| Style | Modern Style |
| Wattage | 6W~48W(100W~ 200W Built-in inte… |
| Certification | CCC, ce, GS, LVD, ROHS, RoHS, LVD, GS, CE, CCC |
| Voltage | 220V-240V, 110V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | XMQWL |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting, Track Lighting |
| Switch Type | Remote Control |
| Light Sources | OSRAM Chip(LED Chip) |
| Decoration style | Modern No Main Light Lighting Se… |
| Protocol | Zigbee |
| Color | black white |
Instock
There are no reviews yet.