Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | 100000016 |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W/20W/30W/40W |
| Voltage | 220V-240V, 220V, 230V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CCC |
| Item Type | Track Lighting |
| Emitting Color | Warm white Cold white Natural white |
| Material | Aluminum, plastic |
| Application | Kitchen/Living room/Clothing store/Loft |
| Feature 1 | No flicker, protect eyes |
| Feature 2 | COB led chip, super bight and longevity |
| Feature 3 | Angle adjustable |
Instock
There are no reviews yet.