Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.162 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 19 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | COB Track Light |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 20W |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CHENBEN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, CE, CCC |
| Item Type | Track Lighting |
| Remote Control | COB Track Light |
| Adjustable Brightness Spotlight | Spot Led Track Light |
| Track Ceiling Light | Led Track Light |
Instock
There are no reviews yet.