Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.109 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 8 × 6 cm |
| Usage | Industrial |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | e27 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | JOYINLED |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.