Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | Industrial |
| Model Number | LED Wall Light 6w |
| Warranty | 2 Years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | e27 |
| Style | Traditional |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 4-50W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 110V, 120V, 220V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | WAAJEA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Lights Lighting Fixture | industrial Light lamp |
| Ceiling Lamp Indoor outdoor Lighting | Adjustable 4 Leaf Lighting Fixture |
| GU10/E26/E27 downlight | Bulb not included |
| Metal lampshade Retro Ceiling lamp | for loft Bar Cafe home |
| application | led shop light |
| application 1 | ceiling lights fixtures |
| application 2 | ceiling light, ceiling lamp |
| application 3 | focos estilo industrial |
| application 4 | ceiling light track |
| application 5 | track light fixture ceiling |
Instock
There are no reviews yet.