Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 8 × 8 cm |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | Arneta MSL-0291H-40W |
| Warranty | 5 years |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Brushed Nickel |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 100W 200W 350W |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 220V-240V, 110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | PNY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.