Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | LED track rail |
| Warranty | 12 month |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | None |
| Wattage | None |
| Certification | ROHS, ce |
| Voltage | 240V, 220V, 230V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Product Name | Track Light Rail Connector |
| Product Color | White/Black |
| Track Rail Size | 0.5M/1M |
| Connector Type | I shape/L shape/T shape |
| Material | PVC |
Instock
There are no reviews yet.