Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | AWS-M30 |
| Warranty | 2 Years |
| Is Dimmable | Yes |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 4-12W |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Abnu |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CCC |
| Item Type | Track Lighting |
| Product Name | slim Ultra-thin Mangetic Track Light System |
| Transformer Input Voltage | 110V-265V |
| Transformer output Voltage | 48V |
| Rail Working Voltage | 48V |
| Length | Connectable, any Length |
| Color | Black |
| Available other color | White Brozen(Customized) |
| Features | Track Rail can be cut |
| Installation | concrete Surface Mounted Install, No need slotted |
| Light | Magnet install Movable |
| Dimming | Brightness dimmable |
| color Temperature | CCT changable betwen 2700K and 6000K |
| Item | favourite light mrl led 1125 |
Instock
There are no reviews yet.