Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | EMERGENCY |
| Model Number | CMJ-GDD-001-20W |
| Warranty | 2 years |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | Knob switch |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 20W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Material: | aluminum + plastic |
| Voltage: | 160-265V is sent by default; if you need 110V, please contact customer service for custom purchase. |
| 3 color change 110V | 3 color change is 110-265V |
| Does not include regulator | Does not include regulator |
Instock
There are no reviews yet.