Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Spot Rail |
| Warranty | 1 year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | NICKEL |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | FESTOON |
| Style | Modern Style |
| Light Source | None |
| Wattage | 2-wire |
| Certification | CCC, ce, ROHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V, 230V, 240V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Color: | Black/White |
| Length: | 50cm/100cm |
| Connector: | Straight/L/T |
| Material: | Plastic |
Instock
There are no reviews yet.