Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | Industrial |
| Warranty | 1 years |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 30W |
| Certification | CCC, ROHS, ce, CE, CCC |
| Voltage | 240V, 260V, 220V, 230V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CHENBEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Body Color | White/Black |
| Emitting Color | Cold White/ Warm White / Natural White |
| Recommendation | 1M rail install 2-3 lamos, 1.5M install 3-4 lamps |
| Material: | Aluminum+Plastic |
Instock
There are no reviews yet.