Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Usage | Industrial |
| Warranty | 3years |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Base Type | e27 |
| Style | ART DECO |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | CCC, ce, EMC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | Lava Ball |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
Instock
There are no reviews yet.