Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | COB Track Light |
| Warranty | 1 Years |
| Is Dimmable | No |
| Switch Type | Knob switch |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12w 20w 30w 40w |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Emitting color | Cold White(6500K) I Neutral White(4500K) I Warm White(3000K) |
| Material of Lamp | Thin Aluminum & plastic |
| CRI | >90 |
| LED chips | COB |
| Body color | Black, White |
| Adjustable angle | 360° |
| Power | 220V (Contact us get 110V Type) |
| Watt | 12w 20w 30w 40w |
Instock
There are no reviews yet.