Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Usage | HOLIDAY |
| Model Number | Track light |
| Warranty | 1 Year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 12W-40W |
| Voltage | 220V, 240V, 260V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | CHENBEN |
| Origin | Mainland China |
| Certification | RoHS, CE, CCC |
| Item Type | Track Lighting |
| Body color | Black/White |
| Material | plastic |
Instock
There are no reviews yet.