Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.842 kg |
|---|---|
| Dimensions | 58 × 16 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | <60 |
| Usage | EMERGENCY |
| Model Number | GU10 Track Light |
| Warranty | 2 year |
| Is Dimmable | No |
| Finish | IRON |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | Incandescent Bulbs |
| Wattage | 5W |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Product Style | LED track lamp |
| Product Name | GU10 Track Light |
| Light Color | Warm White/Natural White/Cold White |
| Body Color | White/Black |
| product material | Aluminum+PVC |
| Power | 5W |
| Characteristic | Characteristic |
| Model 1: | Led Track lamp |
| Model 2: | rail lights |
| Model 3: | Rail Lighting System |
Instock
There are no reviews yet.