Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Usage | EMERGENCY |
| Battery Type | LITHIUM ION |
| Model Number | Warning Safety Shoulder Police Light |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Power Source | DC |
| Certification | ce, CE |
| Warranty | 1 Year |
| Origin | Mainland China |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | VASTFIRE |
| Item | Red Blue Caution Emergency Police Shoulder Warning Lamp |
| Feature | Night Running Safety Warning Light, Shoulder Clip Lights, police led shoulder light |
Instock
There are no reviews yet.