Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.027 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 1 cm |
| Usage | HOLIDAY |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Body Material | Copper |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
Instock
There are no reviews yet.