Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.212 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 12 × 12 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | AAA |
| Model Number | Hand made tulip luminous DIY light |
| Is Batteries Required | Yes |
| Voltage | 5V |
| Power Source | DRY BATTERY |
| Warranty | 1 year |
| Certification | CCC, RoHS, LVD, CCC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | Glass |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | No |
| Brand Name | Ghopy |
| Features 1 | Tulip Flower Table Lamp for Gift |
| Features 2 | Tulip Night Light for Home Decor |
| Features 3 | DIY Tulip LED Nightlight |
| Features 4 | Tulip Night Light |
| Features 5 | Handmade DIY Tulip LED Nightlight |
| Features 6 | Battery Operated Tulip Night Light |
Instock
There are no reviews yet.