Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.304 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Model Number | Capybara Clock Light |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Body Material | ABS |
| Certification | CE |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
| Brand Name | Vacamm |
Instock
There are no reviews yet.