Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.104 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 4 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | HOLIDAY |
| Battery Type | Lithium Metal |
| Is Batteries Required | No |
| Voltage | 5V |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | No |
| Origin | Mainland China |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Style | Novelty |
| Is Batteries Included | Yes |
Instock
There are no reviews yet.