Instock
| Weight | 0.48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | B210N6 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Novelty |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Material | aluminum, Black metal housing+ABS plastics |
| Technics | Plated |
| Lighting Area | 5-10 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Spotlights |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | ESHINY |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Light Effects: | Moving RGB Laser 72 Patterns projector |
| Best Projection Distance | 3-20M |
| Light/AC power Waterproof: | IP65/IP44 |
| Laser Source: | Laser Diode, Red: 650nm, Green:532nm |
| Control Mode | Remote control |
| Remote control: | RF remote control |
| Work in temperatures | -5 ℉to 95℉(-20 to 35Celsius) |
| AC Power Supply | AC100V~240V, 50Hz~60Hz, fit Global Power |
| Power plug | US/EU/AU plug/UK connector+USA plug |
| Product Size: | 66mm[2.60in](Minimal 47mm[1.85in])(Diameter) * 72mm(main) [2.83in] |
| Package Weight: | 0.48kg |
Instock
There are no reviews yet.