Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.183 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 17 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | KPS-02 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 2-year |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W, 7W 15W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | AC |
| Material | aluminum |
| Technics | Plated |
| Outdoor Lighting Type | Lights |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | LUCERNA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Install Style | Surface mounted |
| Color | Black |
| Input Voltage | 85-265V |
Instock
There are no reviews yet.