Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LED 01 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | CCC, RoHS, CE |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | aluminum |
| Technics | Plated |
| Lighting Area | 5-10 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Spotlights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | XUANBONLIGHTING |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.