Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 15 cm |
| Model Number | HM178 |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 6 month |
| Base Type | 2G11 |
| Protection Level | IP68 |
| Style | Novelty |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | ABS |
| Certification | CCC |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 4 |
| Material | PP/Plastic |
| Technics | Spent grinding |
| Lighting Area | 30 Square Meters |
| Outdoor Lighting Type | Spotlights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | VASTFIRE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.