Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 31 × 31 cm |
| Model Number | Remote Control |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 12 months |
| Protection Level | IP54 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | Plastic |
| Certification | ce, EMC, ROHS, RoHS, EMC, CE |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | DC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Plastic |
| Lighting Area | 5-10 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | ORANGEDOT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting, Landscape Lighting |
Instock
There are no reviews yet.