Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26 × 26 cm |
| Hign-concerned Chemical | Actinomycin D |
| Model Number | LED Ball |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Warranty | 1 year |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Body Material | Plastic |
| Certification | ce, EMC, FCC, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 1 |
| Material | Plastic, LLDPE |
| Technics | Hot Bending |
| Lighting Area | 10-15 Square Meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | ARGRICAT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Power Supply | AC 90~240V |
| LED Source | Warm White (2700K~3000K) |
| Use for | for Outdoor Decor Pathway Patio Yard Lawn |
| Waterproof | IP54-IP65 |
| Application | Garden, Home, Hotel, Swimming Pool |
| Outdoor | led lamp |
| Christmas | Lawn Lamps |
| Wedding | Garden Lawn Lamps |
| Warm White LED | Waterproof LED Garden Ball Light |
| bar | luces led decoracion dormitorio |
| zwembad verlichting | LED Ball Light |
| Underwater light | Without Remote Control |
| With Remote Control Optional | Kid Room Night |
| Dimmable | Night Light |
Instock
There are no reviews yet.