Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 8 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | CDP5WW |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Style | Contemporary |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, EMC, FCC, LVD, RoHS, LVD, FCC, EMC, CE |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | AC |
| Material | aluminum |
| Technics | Forged |
| Lighting Area | 3-5 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Spotlights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | dengsum |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
| Product power | 5W (Watts) / 10W (Watts) |
| Input voltage | AC100-260V |
| Shell material | Aluminum |
| Appearance color | Black |
| Light source type | COB |
| Protection level | IP65 |
| Exposure distance | 1-3 meters (5W), /1-5 meters (10W) |
| Exposure area | About 2 square meters (5W)/About 4 square meters |
| Installation method | 1. Insert into the grass. 2. It can also be installed on walls. |
| Applicable places | lawns, parks, courtyards, gardens, potted plants, |
Instock
There are no reviews yet.