Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Model Number | DJ_101659 |
| Number of Lights | 6 |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 6-10W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | CCC, ce, ROHS, RoHS, CE, CCC |
| Voltage | 220V |
| Power Source | AC |
| Number of light sources | 6 |
| Material | aluminum |
| Technics | Painted |
| Lighting Area | 1-3 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Step Lights |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | XINLAT |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.