Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 20 × 11 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Climbing Miner Rabbit Light |
| Number of Lights | 1 pcs |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Novelty |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 0-5W |
| Certification | CCC, ROHS, ce, CE, FCC |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Number of light sources | 1 |
| Material | RESIN |
| Technics | Painted |
| Lighting Area | 1-3 square meters |
| Outdoor Lighting Type | Figurine Lights |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | MOVEON |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.