Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.108 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 15 × 5 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LED Solar Light |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | ABS |
| Certification | ce, CE |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Material | Plastic |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | DBF |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.