Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 22 × 17 cm |
| Warranty | 2 |
| Protection Level | IP65 |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 51-60W |
| Body Material | aluminum |
| Certification | ce, ROHS, RoHS, CE |
| Voltage | 110-240V |
| Power Source | AC |
| Material | aluminum |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NOPARDE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Landscape lighting |
Instock
There are no reviews yet.