Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 12 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Stainless |
| Base Type | Wedge |
| Protection Level | IP65 |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | PVC |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, none, VDE, UL, SAA, RoHS, pse, none, LVD, GS, FCC, EMC, CQC, CE, CCC |
| Voltage | 85-265V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Dfiolk |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
Instock
There are no reviews yet.