Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 14 × 13 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Model Number | Microwave Radar Motion Sensor Wall Lamp |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 1 Year |
| Base Type | FESTOON |
| Protection Level | IP65 |
| Style | ART DECO |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | Plastic |
| Certification | none, RoHS, FCC, CE |
| Voltage | 6V |
| Power Source | SOLAR |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | GEFENSI |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
Instock
There are no reviews yet.