Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 15 × 15 cm |
| Installation Method | Assembly |
| Is Dimmable | No |
| Finish | Brushed Stainless |
| Protection Level | IP65 |
| Style | ART DECO |
| Light Source | LED bulbs |
| Body Material | aluminum |
| Certification | CCC, CCC |
| Voltage | 85-265V |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | LIMERANCE |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Path Lights |
Instock
There are no reviews yet.