Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 74.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 70 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Processing | Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Not Available |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | IT-12SM-1 |
| Voltage | 220V/110V, 220V/110V optional |
| Power | 570W, 900W |
| Weight | 45 KG |
| Dimension(L*W*H) | 230*550*800 |
| Warranty | 1 Year |
| Model | IT-12SM-1 |
| Capacity | 12L*1 |
| Temp | 0~-6℃ |
| Refrigerant | R404A |
| Frequency | 50HZ/60HZ optional |
| Size(mm) | 230*550*800 |
| Packing size(mm) | 295*600*860 |
| Gross weight(KG) | 45 |
Instock
There are no reviews yet.