Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Coke Machine |
| Color | White |
| Power | 380w |
| Weight | 49KG |
| Size | 47*77*87cm |
Instock
There are no reviews yet.