Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 68 × 52 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Cylinder block specification | single cylinder |
| power | 380W |
| capacity | 50L |
Instock
There are no reviews yet.