Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 80.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 58 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Processing | Other |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | other |
| Condition | New |
| Place of Origin | Shanghai, China |
| Model Number | 36L2300WXRJ3G0001V1 |
| Voltage | 110V/220V |
| Power | 600W |
| Weight | 56KG. |
| Dimension(L*W*H) | 57 x 58 x 73cm |
| Processing Types | Ice |
| Warranty | 2 years |
| Product name | Slush Machine |
| After Warranty Service | Video technical support, Online support |
| After-sales Service Provided | Online support |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.