Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 39 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| warranty | 3 months |
| place of origin | Sichuan, China |
| brand name | Lanjing |
| Product name | Beverage Dispenser |
| Material | Acrylic |
| Capacity | 1.5L, 2L, 3L, 4L |
| Logo | OEM Logo Support |
| Color | Black |
| Weight | 1.5kg |
| Usage | Beverage Wamer |
| MOQ | 6pcs |
| Delivery time | 7 -25 Days |
| Accessories | LED Base |
Instock
There are no reviews yet.