Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 380 kg |
|---|---|
| Dimensions | 136 × 102 × 220 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
| Power | 350W |
| Payment System | Coin Bill Card QC Code |
| Color | White Black (OEM) |
| Material | Metal |
| Certificate | CE Certificate |
| Voltage | 220V-50H/110V-60hz |
| Compressor | Embraco |
| Cooling system | R134a Refrigerating Fluid |
| Optional | SDK |
| Telemetry | Nayax Telemetry System |
| Interface | MDB |
Instock
There are no reviews yet.