Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 50L model |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| product name | Cold and hot juicer machine |
| Voltage | 110V-220V (50 / 60Hz) |
| Cooling power | 300w |
| Heating function | 600w |
| Capacity | 30L |
| Product Size | 680 * 398 * 353mm |
| Material | food grade PC material |
| product number | GL0558 |
Instock
There are no reviews yet.