Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 77 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 60 × 86 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | MK-SM112/MK-SM212/MK-SM312 |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product number | MK-SM112/MK-SM212/MK-SM312 |
| Voltage | 220V/110V OPTIONAL FOR CRDER |
| Frequency | 50HZ/60HZ OPTIONAL FOR CRDER |
| Power | 570/850/900W |
| Cylinder volume | 12L/12L*2/12L*3 |
| Lowest temperature | 0~-6 |
| Net weight | 15/26/35KG |
| Gross weight | 18/28/40KG |
| Snow | R404 |
| Compressor | TECUMSEH/TECUMSEH/EMBRACO |
| Product Size | 230*550*800/430*550*800/630*550*800 |
| Package dimensions | 295*600*860/495*600*860/655*600*860 |
Instock
There are no reviews yet.