Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 66.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 37 × 100 cm |
| Brand Name | VEVOR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Rated Power | 1550W |
| Compressor Power | 1050W |
| Refrigerant | R410 |
| Material | 304 Stainless Steel + 201 Stainless Steel |
| Continuous Output | 17~23L/H slush; 12~18L/H alcohol |
| Net Weight | 119.05 lb / 54 kg |
Instock
There are no reviews yet.