Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 48 × 83 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | XMSJ, Goshen |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, FDA, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
| Showroom Location | None |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | New Product 2020 |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor, compressor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Voltage | 220V |
| Weight | 46KG |
| Dimension(L*W*H) | 53*47.6*83cm |
| Year | 2020 |
| Warranty | 1 Year |
| Key Selling Points | High Productivity |
| model # | RL12*2 |
| hopper volume | 12*2 |
| power | 800W |
| net weight | 46kg |
| coolant | R404a |
| Name | Slush machine |
| Color | White red blue |
| product dimension | 530*476*830mm |
| MOQ | 5pc |
| After Warranty Service | Video technical support, Online support, Spare parts |
| Local Service Location | None |
| After-sales Service Provided | Online support |
Instock
There are no reviews yet.