Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 36 × 52 cm |
| Model Number | HS-XH120 |
| Brand Name | JIASZE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Model | HS-XH120 |
| Size | 310*570*420mm |
| Power | 750w |
| 360W | 23kg |
| Capacity | 120kg/day |
Instock
There are no reviews yet.