Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 46 × 41 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Machinery Test Report | Provided |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Core Components | Motor |
| Condition | New |
| Place of Origin | Anhui, China |
| Voltage | 110-240v |
| Power | 150 |
| Weight | 16.6 KG |
| Dimension(L*W*H) | 48X40.8X36 cm |
| Warranty | 1 Year |
| After Warranty Service | Video technical support |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.