Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 36 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 850W |
| Slice Thickness | 3.5mm/5mm/7mm/10mm/15mm/21mm |
| Speed | 1400r / min |
| Weight | 26KG |
| Model Number | QRJ-CL1 |
| Brand Name | DSS-F, HBLD |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Voltage | 110V/220V |
| Product features | slice / shred / diced / mince |
| Machine size | 420*440*350mm |
Instock
There are no reviews yet.